Sineklik - Derin Aluminyum
75668
page-template-default,page,page-id-75668,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75668
 

Sineklik

 

 

 

Derin Alüminyum sineklik sistemleri ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı, işyerinizi ve çalışma alanlarınızı sıcak havalarda daha havadar tutabilirsiniz

Sıcak havalarda özellikle yaz aylarında birçok bölgede görülen sinek ve türevleri için, kapı ve pencerelerde sineklik kullanımı gerekmektedir. Kapı ve pencere açma  gerekliliğinden dolayı  sinekler, sivri sinekler ile diğer uçan böcekler olumsuz bir durum yaratmaktadır. Bu gibi durumlarda ev ve işyerleri için sineklik, özellikler açılır kapanır sineklik oldukça fazla önem taşımaktadır.

Derin Alüminyum tüm kapı ve pencere modellerine göre sineklik, açılıp kapanabilen sineklik, pileli sineklik olmak üzere farklı modellerde imalat ve uygulama işlerini yapmaktadır.

 

Sineklik modelleri uygulanacak bölgedeki malzemeye göre değişmektedir. Örneğin pvc doğrama üzerine sineklik uygulaması ile alüminyum doğrama veya başka yapıdaki ürün üzerine sineklik uygulaması değişebilmektedir.

Sabit Sineklik

Pileli Sineklik

Açılır Sineklik

Akordiyon Sineklik

İzmir bölgesi içerisinde sineklik montaj hizmetimiz vardır.