Alüminyum Doğrama - Derin Aluminyum
75590
page-template-default,page,page-id-75590,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75590
 

Alüminyum Doğrama

17 yıllık alüminyum doğrama tecrübesine sahip Derin Alüminyum İzmir’de birçok projede yer almıştır.

İzmir Alüminyum Doğrama  konusunda engin tecrübemizden faydalanabilirsiniz. Alüminyum doğrama, geniş hizmet alanına sahip bir uygulama biçimidir. Günümüzde PVC doğrama olarak yapılan birçok uygulama aynı zamanda daha öncesinde olduğu gibi alüminyum doğrama olarak da yapılabilmektedir.

Alüminyum doğramanın yanı sıra, bu doğramaların üzerine sineklik sistemleri uygulamaları da firmamızca anahtar teslim olarak yapılmaktadır.

 

Alüminyum doğrama pencerelerde, kapılarda, kiler veya depolarda, sürgülü kapılarda, dükkan kepenk sistemlerinde camlı uygulamalarda, havalandırma boşluklarında, apartman tesisat sistemlerini gizlemede olmak üzere geniş çaplı uygulama alanları bulunmaktadır.

Alüminyum doğrama uygulanacak bölgedeki alana göre değişebilmektedir. malzemeye göre değişmektedir. Örneğin yalıtımlı alüminyum doğrama, C60 alüminyum doğrama yada aldoks sistem olarak uygulanabilmektedir.

Alüminyum doğrama

Isı yalıtımlı

C60 Alüminyum

Aldoks sistem

 

İzmir bölgesi içerisinde alüminyum doğrama hizmetimiz vardır.