Cam Balkon - Derin Aluminyum
75674
page-template-default,page,page-id-75674,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75674
 

Cam Balkon

Balkonlar daha öncesinde duvar ile kaplanmakta veya yarı duvar yarı korkuluk veya komple demir korkuluk şeklinde yapılmaktaydı.

 

Günümüzde ise balkonlar estetik görünümün vazgeçilmezi olduğu gibi,  daha da kullanışlı hale gelerek bir oda veya yaşam alanı olarak da kullanılmaktadır. Dolayısıyla hem yaz hem de kış aylarında kullanılmak üzere dizayn edilmesi gerekmektedir. Bu gereklilik ise cam balkon uygulamalarını ihtiyaç haline getirmiştir.  

 

Balkon üzerleri tavana kadar camlama yapılarak kapatılabilmektedir. Camlama sistemi, açılır kapanır, sürgülü cam sistemi veya katlanır cam sistemi olarak yapılabilmektedir. Balkon kapatma, teras kapatma uygulamaları da cam balkon sistemleri ile aynı yöntemle yapılmaktadır.

 

Cam balkon sistemleri oval duvar ve köşeli duvarlarda uygulanabilmektedir. Zemin yapısı da aynı şekilde oval veya köşeli dahi olsa tavana göre gerekli uygulama yapılarak balkon kapatma işlemi ve sürgü yada açılır sistemi uygulanabilmektedir.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Sistemleri

İzmir bölgesi içerisinde cam balkon sistemi montaj hizmetimiz vardır.