PVC Doğrama - Derin Aluminyum
75678
page-template-default,page,page-id-75678,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75678
 

PVC Doğrama

Bina, ofis ve yaşam yerlerinin pencere ve kapılarının kapatılması, ısı ve ses yalıtımlarının yapılamasında pvc doğrama temel öğelerden birisidir.

 

Pvc doğrama malzemeleri farklı türde ve renkte üretilebilmektedir.  Bu malzemeler tam veya yarı açılır pencere sistemleri, yalıtımlı sistemler, sürme veya açılır pvc doğrama sistemleri gibi farklı türlerde üretimi ve montaj işlemi yapılmaktadır.

 

Derin Alüminyum olarak pvc doğrama işlemleri ile her türlü katlanır & açılır, sürgülü kapı gibi çözümlerle ofisinizin ve evinizin ihtiyacınıza göre konforlu çözümler üretmekteyiz.

Derin Alüminyum Menemen, Çiğli ve Bornova bölgelerinde pvc pimapen, Seyrek pvc doğrama, Bayraklı pvc doğrama olarak İzmir bölgesinde pvc pimapen montaj hizmeti vermektedir.

 

Pvc pencere doğrama ve pvc kapı sistemleri, pvc doğrama alan kapatma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Pvc kapı doğrama

Pvc pencere doğrama

Pvc alan kapatma

Pvc dolap kapak

İzmir bölgesi içerisinde pvc doğrama hizmetimiz vardır.