Duşakabin - Derin Aluminyum
75679
page-template-default,page,page-id-75679,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75679
 

Duşakabin

Banyoların vazgeçilmez sistemlerinden biride duşakabin sistemleridir. Duşakabin sistemleri lüx görünüm, banyonuzu güzelleştirme ve sağlık açısından önemli olabildiği gibi, duş sırasında etrafa su sıçramasını önleyerek, elektrikli aletlerin korunmasına yardımcı olmaktadır.  

 

Duşakabinler farklı alanlara göre dizayn edilmekte ve uygulaması yapılabilmektedir. Oval görünümlü dizayn, camlı kabin, düz cam, tek köşe duşakabin veya düz duşakabin, sürgülü gibi modeller mevcuttur.  

Duşakabin montajı, işçiliği en dikkat gerektiren uygulamalardan biridir. Cam veya polistren kalitesi, doğrama kalitesi, duşakabin bağlantı noktalarının düzgünlüğü, ayrıca slikonlama işlemleri duşakabin kalitesini ortaya çıkaran en önemli etkenlerdir.

 

Duşakabin sistemleri her türlü banyo ve yıkanma odaları için uygulanabilmektedir.

Uygulanma noktasının ölçüsü alındıktan sonra en uygun dizayn belirlenerek gerekli malzeme seçimi ile duşakabin montajı ekibimizce yapılmaktadır.

Duşakabin montajı uygulama yapılacak alanın genişliği ve alanın malzemesine göre, ayrıca taban ve duvar durumuna göre yapılmaktadır. Duşakabin montajı ve duşakabin yenileme işlemleri için Derin Alüminyum, İzmir ili ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Polistren Duşakabinler

Temperli Cam Duşakabinler

Kompakt Duşakabinler

İzmir bölgesi içerisinde duşakabin montaj hizmetimiz vardır.