Hizmetlerimiz - Derin Aluminyum
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538
 

Hizmetlerimiz

PVC Doğrama

Bina, ofis ve yaşam yerlerinin pencere ve kapılarının kapatılması, ısı ve ses yalıtımlarının yapılamasında pvc doğrama temel öğelerden birisidir.

Alüminyum Doğrama

Günümüzde PVC doğrama olarak yapılan birçok uygulama aynı zamanda daha öncesinde olduğu gibi alüminyum doğrama olarak da yapılabilmektedir.

Sineklik

Sıcak havalarda özellikle yaz aylarında birçok bölgede görülen sinek ve türevleri için, kapı ve pencerelerde sineklik kullanımı gerekmektedir.

Duşakabin

Duşakabinler farklı alanlara göre dizayn edilmekte ve uygulaması yapılabilmektedir. Oval görünümlü dizayn, camlı kabin, düz cam, tek köşe duşakabin veya düz duşakabin, sürgülü gibi modeller mevcuttur.

Cam Balkon Sistemleri

Camlama sistemi, açılır kapanır, sürgülü cam sistemi veya katlanır cam sistemi olarak yapılabilmektedir. Balkon kapatma, teras kapatma uygulamaları da cam balkon sistemleri ile aynı yöntemle yapılmaktadır.

Panjur Sistemleri

Panjur sistemlerini pencere ve kapı üzerlerine uygulanabildiği gibi dükkan, ofis ve işletmelerde sadece kapı görevi görecek şekilde de uygulanabilmektedir.

Bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.