Küpeşte Sistemleri - Derin Aluminyum
75676
page-template-default,page,page-id-75676,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75676
 

Küpeşte Sistemleri

Teraslar, merdivenler ve balkonlar olmak üzere birçok yaşam alanında kullanılabilen küpeşte sistemleri, kullanım amacına göre güvenlik sağladığı gibi aynı zamanda lüx ve göze hitap eden hoş görünüm de sağlamaktadır.  Bu yaşam alanlarında yapılan dekorasyon ve işlemlere küpeşte denilmektedir. Küpeşte sistemleri demir, alüminyum, pvc veya ahşap olarak da yapılabilmektedir. Alüminyum malzeme kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir.

Küpeşte, korkuluk veya trabzan olarak da ifade edilmektedir. Genellikle merdiven, balkon veya teras koruma, güvenli hale getirme  anlamında kullanılmaktadır.

 

Küpeşte sistemi ahşap merdivenler ile birlikte alüminyum korkuluk olarak lüx görünüm vermek amacıyla da tercih edilmektedir. Küpeşte sistemi uygulama noktaları şu şekildedir:

  • Merdiven boşluklarında
  • Balkon kenarlarında
  • Teras kenarlarında
  • Bina girişlerinde
  • Cam balkon uygulamalarında
  • Dekorasyon amaçlı

 

Küpeşte modelleri uygulanacak bölgedeki alan  göre değişebilmektedir. Örneğin köşeli, kıvrımlı veya oval şeklinde olan modelleri mevcuttur.

Pleksi küpeşte

Halatlı küpeşte

Dönerli küpeşte

Camlı küpeşte

 

İzmir bölgesi içerisinde küpeşte montaj hizmetimiz vardır.