Panjur Sistemleri - Derin Aluminyum
75677
page-template-default,page,page-id-75677,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75677
 

Panjur Sistemleri

Panjur sistemlerini genel olarak sınıflar isek 2 farklı sistem olarak ayırabiliriz.

  • Otomatik panjur sistemleri
  • Manuel panjur sistemleri

 

Panjur sistemlerini pencere ve kapı üzerlerine uygulanabildiği gibi dükkan, ofis ve işletmelerde sadece kapı görevi görecek şekilde de uygulanabilmektedir.

Manuel panjur sistemlerinde motor bulunmamaktadır. Bu sistemler el yordamı ile çalışmaktadır. Otomatik panjur sistemlerinde motor bulunmakta olup ister kumanda ister buton veya her ikisi olacak şekilde kontrol edilebilmektedir . Panjur sistemleri ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Aynı zamanda bu sistemler güvenlik olarak da kullanabilmektedir.

 

Uygulama alanlarını yağmur, rüzgar, güneş gibi hava şartlarına karşı koruyabildiği gibi ses ve ısı izolasyonu sağlar. Dıştan takma panjur, gizli panjur, karkas kutulu panjur olmak üzere farklı uygulama alanları bulunmaktadır.

 
 
 
Panjur sistemleri montaj hizmeti almak ayrıca onarım servisi isterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Manuel panjur ve otomatik panjur panjur ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Manuel Panjur

Otomatik Panjur

İzmir bölgesi içerisinde panjur montaj hizmetimiz vardır.