Asma Tavan - Derin Aluminyum
75685
page-template-default,page,page-id-75685,bridge-core-2.5.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75685
 

Asma Tavan

Asma tavan uygulamaları amacına göre farklılık gösterebilmektedir. Genellikle yeni tip yapılarda kullanılan bu sistemler günümüzde dekoratif görünümün yanı sıra ses ve ısı yalıtım olarak da(taşyünü desteği) kullanılmaktadır.

Aynı zamanda eski tip kötü görünümlü yapılara da  (dökük sıva veya alçısız tavan)  uygulanabildiği gibi tavan kaplama masraflarından ve her türlü kablolama trafiğini gizleyebilme olanağından dolayı oldukça kullanışlıdır. 


Clip-in tavan yapısından dolayı gizli tavan anlamına gelmektedir.  Clip-in tavanda ana taşıyıcılar bulunmaktadır. Bu taşıyıcılara dik olarak bağlanan profiller kenarlardan kenetlenerek sistem oluşturulmaktadır.

 

Clip-in sistemlerde taşıyıcılar gizlidir. Sarkmalı ve oturmalı sisteme göre sade bir görüntüye sahiptir. Clip-in tavanın sökülüp takılması oldukça kolaydır.

 

Asma Tavan

Clip-in Tavan

İzmir bölgesi içerisinde asma tavan montaj hizmetimiz vardır.